Doceniamy to, że wybrałeś nasz region. Dzięki temu otrzymasz Kartę Tatrzańską w Tajemniczym Ogrodzie***!
Z kartą Twój pobyt będzie jeszcze przyjemniejszy i przede wszystkim tańszy!

 

W Informatorze, który otrzymasz w recepcji po przyjeździe poznasz blisko 80 atrakcji turystycznych, które warto odwiedzić i które są Partnerami Karty Tatrzańskiej. Pamiętaj, że wszystkie obiekty noclegowe wydające Kartę Tatrzańską i wykaz aktualnych zniżek na atrakcje turystyczne dostępne są na: www.kartatatrzanska.pl

 

 raczka


Tajemniczy Ogród ***

Witaj w Tajemniczym Ogrodzie

Nazwa nie jest przypadkowa, gdyż cały budynek jest wykonany w niespotykanej formie, którą wymogło specyficzne położenie i otoczenie pensjonatu. Utrzymany jest w aranżacji ogrodu, a pokoje to przytulne „zakątki”, w których dominują określone rośliny.

Menu bez glutenu

menubezglutenutajemniczyogrod

Od kilku lat jesteśmy partnerem programu "Menu bez glutenu". Niemal każde danie jesteśmy w stanie przygotować w wersji bezglutenowej, bezmlecznej, bezjajecznej lub bez wybranych przez klienta składników. O alergiach wiemy niemal wszystko!

Nasza lokalizacja

Jak do nas dojechać? Jak nas znaleźć?

Pensjonat Tajemniczy Ogród*** położony jest nad Jeziorem Czorsztyńskim. Penjonat leży u podnóża Pienin Spiskich (Najwyższy szczyt Żar - 879m n.p.m), a w okolicy znajdują się trzy Parki Narodowe - Pieniński, Gorczański i Tatrzański.

top